Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zrzka, Ženy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zrzka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zrzka. Pakliže si chcete obrázek Zrzka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zrzka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zrzka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zrzka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zrzka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krteček ke stažení Podívejte se i na obrázek Larva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kolumbie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, cliparts, free, obrázek, Zrzka, klipart, grafika, ke stažení, ilustrace, Zrzka, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, prezentace, textové dokumenty, avatar, openOffice, seminární práce, škola, kalendář, blog, fotokniha, referáty, Instagram, web, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Nůžky ke stažení, klipart Monarcha stěhovavý ke stáhnutí nebo ilustrace Pelikán zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.