Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zrzka, Ženy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zrzka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zrzka. Pakliže si chcete obrázek Zrzka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zrzka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zrzka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zrzka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zrzka je v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čínský drak ke stažení Podívejte se i na ilustrace Umělé květiny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Magnet zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, Zrzka, ilustrace, obrázek, vektor, grafika, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, word, plakát, Pinterest, časopis, profilovka, openOffice, corelDraw, referáty, PowerPoint, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Popcorn ke stažení, vektor Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí nebo obrázek Liebigův chladič zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.