Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zrzka, Ženy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zrzka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zrzka. Pakliže si chcete obrázek Zrzka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zrzka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zrzka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zrzka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zrzka patří do sekce Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stonožka zdarma Podívejte se i na vektor Smajlík v pračce ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Venuše ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, ke stažení, cliparts, obrázek, download, vektorový obrázek, Zrzka, kliparty, vektor, free, klipart, Zrzka, ilustrační obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: referáty, články, PowerPoint, blog, textové dokumenty, dokument, office, web, památník, prezentace, openOffice, inkscape, profil, seminární práce, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Čokoládové bonbóny zdarma, obrázek Angkor Vat ke stažení nebo klipart Ementál ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.