Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlá domina, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlá domina zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zlá domina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlá domina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Zlá domina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlá domina zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlá domina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

685x1600
547x1280
342x800
214x500
68x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 308 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: witchlines

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlá domina se nachází v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční strom ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Indie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Biskup ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, vektor, free, kliparty, Zlá domina, obrázek, zdarma, Zlá domina, ke stažení, Ženy, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, Twitter, PowerPoint, fotokniha, dokumenty, corelDraw, avatar, word, textové dokumenty, plakát, openOffice, office, Instagram, kalendář, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Traktor ke stáhnutí, obrázek Králík zdarma nebo klipart Nota ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?