Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zdravotní sestřička, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zdravotní sestřička. Klipart Zdravotní sestřička je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zdravotní sestřička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

398x1600
318x1280
198x800
124x500
39x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 976 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zdravotní sestřička je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Energy drink ke stažení Podívejte se i na ilustrace Cesmína ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Michael Jackson zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zdravotní sestřička, download, grafika, ilustrační obrázek, free, ilustrace, cliparts, Ženy, vektorový obrázek, Zdravotní sestřička, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, inkscape, referáty, dokumenty, škola, pozvánky, Twitter, avatar, profilovka, prezentace, Facebook, profil, plakát, web

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Láska ke stažení, vektor Vánoční ubrus ke stáhnutí nebo obrázek Pentagram zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.