Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zdravotní sestřička, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zdravotní sestřička. Klipart Zdravotní sestřička je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestřička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zdravotní sestřička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

398x1600
318x1280
198x800
124x500
39x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 976 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zdravotní sestřička je v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Japonka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lokomotiva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Párek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, zdarma, kliparty, free, grafika, Ženy, ilustrace, Zdravotní sestřička, vektor, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, pozvánky, blog, web, PowerPoint, škola, Pinterest, textové dokumenty, prezentace, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Bagr ke stažení, vektor Husa ke stáhnutí nebo obrázek Žluté dýně zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.