Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zdravotní sestra, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdravotní sestra zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zdravotní sestra. Klipart Zdravotní sestra je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Zdravotní sestra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdravotní sestra zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zdravotní sestra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1563x1600
1249x1280
781x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 593 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: BoonDock

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zdravotní sestra je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Teleskop zdarma Podívejte se i na ilustrace Cuketa ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Femme fatale ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Zdravotní sestra, cliparts, ke stažení, vektor, kliparty, download, ilustrace, grafika, Ženy

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, články, pozvánky, profil, dokument, blog, textové dokumenty, webové stránky, kalendář, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kostel zdarma, vektor Slon ke stažení nebo obrázek Warszawa 210 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.