Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žákyně, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žákyně zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Žákyně. Stahujte klipart Žákyně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žákyně zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žákyně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
603x800
377x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 197 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žákyně patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek DDT zdarma Podívejte se i na vektor Stalin ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mango ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ilustrace, ke stažení, Žákyně, kliparty, Žákyně, Ženy, cliparts, download, free, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, dokument, časopis, škola, profilovka, web, kalendář, Instagram, památník, word, plakát, dokumenty, Facebook, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektor Mapa Asie zdarma, obrázek Slavnostní přípitek ke stažení nebo klipart Déšť ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.