Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zahradnice s růžemi, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zahradnice s růžemi zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zahradnice s růžemi. Obrázek Zahradnice s růžemi je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zahradnice s růžemi zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zahradnice s růžemi ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x422
1280x337
800x211
500x132
160x42

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 414 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zahradnice s růžemi je v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialový motýl zdarma Podívejte se i na ilustrace Citron ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, cliparts, free, kliparty, klipart, ilustrace, zdarma, Zahradnice s růžemi, grafika, Zahradnice s růžemi, download, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Twitter, pozvánky, Pinterest, corelDraw, památník, prezentace, avatar, články, word, fotokniha, profilovka, dokumenty, textové dokumenty, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Slavnostní přípitek zdarma, vektor Panda velká ke stažení nebo obrázek Zvonek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.