Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Víla, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Víla zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Víla. Klipart Víla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Víla? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Víla zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Víla ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1002
1280x802
800x501
500x313
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Jay Van Everen / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Víla patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Laborantka zdarma Podívejte se i na klipart Trojzubec ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Skleněné květiny 2 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Ženy, grafika, vektor, Víla, free, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, download, Víla, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, web, Facebook, památník, dokument, Twitter, referáty, corelDraw, dokumenty, kalendář, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pytlík zdarma, ilustrace Vánoční přání ke stažení nebo vektor Jehně ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.