Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Víla, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Víla zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Víla. Klipart Víla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Víla? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Víla zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Víla ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1002
1280x802
800x501
500x313
160x100

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jay Van Everen / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Víla je v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nanuk ke stažení Podívejte se i na ilustrace Grilování ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jezdec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, Víla, klipart, download, free, ke stažení, obrázek, Ženy, ke stáhnutí, ilustrace, Víla

Doporučené použití klipartu: prezentace, referáty, Twitter, word, Instagram, pozvánky, blog, corelDraw, plakát, fotokniha, inkscape, avatar, Pinterest, web, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Biologické riziko ke stažení, vektor Chrám ke stáhnutí nebo obrázek Stará ježibaba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.