Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Víla, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Víla zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Víla. Klipart Víla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Víla? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Víla zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Víla ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1002
1280x802
800x501
500x313
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jay Van Everen / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Víla je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Opice zdarma Podívejte se i na obrázek Koala ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Suši ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Ženy, ilustrace, klipart, vektor, free, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, download, Víla, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, web, dokument, webové stránky, časopis, škola, Facebook, profilovka, seminární práce, fotokniha, dokumenty, corelDraw, avatar, prezentace, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Muchomůrka tygrovaná zdarma, klipart Dekorace ke stažení nebo ilustrace Humr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.