Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Víla, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Víla zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Víla. Klipart Víla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Víla? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Víla zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Víla ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1002
1280x802
800x501
500x313
160x100

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jay Van Everen / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Víla se nachází v sekci Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Muktada Sadr ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hrnec zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Princezna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, klipart, Víla, free, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, cliparts, download, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, Víla, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Facebook, fotokniha, kalendář, avatar, blog, profil, Twitter, časopis, word, office, prezentace, dokument, památník, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Žena za počítačem ke stáhnutí, obrázek Grammar Nazi zdarma nebo klipart Váleček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.