Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tenečnice u tyče, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení

Tenečnice u tyče je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Tenečnice u tyče je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Tenečnice u tyče? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Tenečnice u tyče ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 139 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: momoko

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tenečnice u tyče patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Déšť zdarma Podívejte se i na klipart Steak ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tenečnice u tyče, cliparts, zdarma, Ženy, ke stáhnutí, Tenečnice u tyče, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, klipart, free, ke stažení, ilustrace, vektor, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, prezentace, blog, Instagram, dokumenty, seminární práce, office, Facebook, dokument, webové stránky, časopis, škola, plakát, články, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kostarika zdarma, ilustrace Triceratops ke stažení nebo vektor Červená cibule ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.