Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tenečnice u tyče, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení

Tenečnice u tyče je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Tenečnice u tyče je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Tenečnice u tyče? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tenečnice u tyče ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 139 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: momoko

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tenečnice u tyče je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Litvy ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Šnorchl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mešita ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Tenečnice u tyče, cliparts, ke stažení, Ženy, kliparty, ke stáhnutí, download, Tenečnice u tyče, klipart, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profil, office, plakát, Instagram, prezentace, památník, web, Facebook, word, Twitter, webové stránky, inkscape, kalendář, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Jahoda ke stáhnutí, klipart Pagoda zdarma nebo ilustrace Krabice bonbónů ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.