Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tenečnice u tyče, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení

Tenečnice u tyče je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Tenečnice u tyče je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Tenečnice u tyče? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tenečnice u tyče zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Tenečnice u tyče ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x782
500x489
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 139 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: momoko

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tenečnice u tyče patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gejša hudebnice zdarma Podívejte se i na klipart Tachometr ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Brouk ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Tenečnice u tyče, Ženy, Tenečnice u tyče, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, kliparty, cliparts, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, webové stránky, kalendář, Facebook, plakát, pozvánky, Twitter, corelDraw, časopis, profil, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Stříhání vlasů zdarma, ilustrace Kakao ke stažení nebo vektor Kompas ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.