Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Těhulka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Těhulka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Těhulka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Těhulka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Těhulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Těhulka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
820x1280
800x1248
320x500
102x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 645 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Těhulka patří do sekce Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lední medvěd zdarma Podívejte se i na vektor Mikro SD karta ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, download, free, Těhulka, vektorový obrázek, Těhulka, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, web, corelDraw, pozvánky, prezentace, fotokniha, Twitter, seminární práce, webové stránky, office, openOffice, památník, inkscape, avatar, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Štafle zdarma, obrázek Sada emotikonů ke stažení nebo klipart Sýkorka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.