Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Těhulka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Těhulka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Těhulka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Těhulka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Těhulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Těhulka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1026x1600
820x1280
800x1248
320x500
102x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 645 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Těhulka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Slovenska zdarma Podívejte se i na ilustrace Japonka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Mexika ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Těhulka, download, zdarma, Těhulka, cliparts, Ženy, kliparty, klipart, obrázek, grafika, free, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Twitter, PowerPoint, kalendář, inkscape, časopis, office, plakát, prezentace, Facebook, word

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Škorpion zdarma, vektor Byznysmen ke stažení nebo obrázek Elfka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.