Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Těhotenství, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Těhotenství zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Těhotenství. Vektorová ilustrace Těhotenství je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Těhotenství zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Těhotenství ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

916x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 588 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Těhotenství se nachází v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nepitná voda ke stažení Podívejte se i na klipart Nilský kříž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Růžičky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, vektor, grafika, vektorový obrázek, Ženy, Těhotenství, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, Těhotenství, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, památník, časopis, openOffice, corelDraw, referáty, profil, Facebook, plakát, pozvánky, prezentace, články, web, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Gramofon ke stažení, ilustrace Tučňák ke stáhnutí nebo vektor Zlatá ozdoba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.