Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Těhotenství, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Těhotenství zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Těhotenství. Vektorová ilustrace Těhotenství je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Těhotenství zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Těhotenství ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

916x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 588 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Těhotenství se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Koleda ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vánoční strom 2 zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pentagram ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, Ženy, obrázek, grafika, ilustrace, kliparty, Těhotenství, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: office, web, fotokniha, dokumenty, články, pozvánky, Facebook, openOffice, seminární práce, PowerPoint, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kudlanka nábožná ke stáhnutí, obrázek Domeček zdarma nebo klipart Sada smajlíků ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.