Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Těhotenství, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Těhotenství zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Těhotenství. Vektorová ilustrace Těhotenství je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Těhotenství zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Těhotenství ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

916x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 588 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Těhotenství je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Petriho miska zdarma Podívejte se i na obrázek Zelené vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kůzle ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, ilustrace, vektor, download, grafika, Těhotenství, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, Těhotenství, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, články, word, blog, profilovka, corelDraw, textové dokumenty, seminární práce, inkscape, referáty, kalendář, web, pozvánky, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Znamení panna zdarma, klipart Abstraktní květ ke stažení nebo ilustrace Pejsek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.