Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Spící čtenářka, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Spící čtenářka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Spící čtenářka. Pakliže si chcete obrázek Spící čtenářka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Spící čtenářka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Spící čtenářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Spící čtenářka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
670x1280
419x800
262x500
83x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 102 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Spící čtenářka je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květák ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žralok zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pozor vlak ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Spící čtenářka, obrázek, cliparts, kliparty, vektor, Ženy, klipart, grafika, ke stažení, download, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokumenty, články, PowerPoint, webové stránky, škola, plakát, Pinterest, openOffice, prezentace, word

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Sob ke stáhnutí, klipart Palačinka zdarma nebo ilustrace Mechanik ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.