Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Spící čtenářka, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Spící čtenářka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Spící čtenářka. Pakliže si chcete obrázek Spící čtenářka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Spící čtenářka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Spící čtenářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Spící čtenářka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
670x1280
419x800
262x500
83x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 102 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Spící čtenářka je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žabička ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zmrzlina zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jezevec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Spící čtenářka, obrázek, ke stažení, grafika, kliparty, cliparts, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, Spící čtenářka, vektor, Ženy, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, kalendář, openOffice, škola, Twitter, seminární práce, památník, PowerPoint, web, referáty, word, textové dokumenty, prezentace, dokumenty, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Gekon ke stáhnutí, klipart Popcorn zdarma nebo ilustrace Emu ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.