Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Spící čtenářka, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Spící čtenářka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Spící čtenářka. Pakliže si chcete obrázek Spící čtenářka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Spící čtenářka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Spící čtenářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Spící čtenářka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

839x1600
670x1280
419x800
262x500
83x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 102 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Spící čtenářka patří do sekce Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Káva zdarma Podívejte se i na klipart Děti ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Stan ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ke stažení, download, vektorový obrázek, Spící čtenářka, Ženy, klipart, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, profilovka, web, škola, články, Instagram, inkscape, blog, profil, dokument, kalendář, Facebook, fotokniha, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i klipart Znamení blíženci zdarma, ilustrace Veterán ke stažení nebo vektor Velikonoční vajíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.