Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Silueta ježibaby, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Silueta ježibaby zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Silueta ježibaby. Vektorová ilustrace Silueta ježibaby je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Silueta ježibaby? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silueta ježibaby zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Silueta ježibaby ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1339
1280x1071
800x669
500x418
160x134

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 685 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Studio-Hades

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Silueta ježibaby se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Slovenska ke stažení Podívejte se i na klipart Slovinsko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Malpa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, Ženy, vektor, download, free, klipart, kliparty, ilustrace, Silueta ježibaby, Silueta ježibaby, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, openOffice, blog, profil, články, PowerPoint, prezentace, Facebook, dokumenty, Twitter, textové dokumenty, corelDraw, Instagram, inkscape, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Červené Lamborghini ke stažení, ilustrace Šikmá věž ke stáhnutí nebo vektor Chlebovník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách