Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Servírka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Servírka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Servírka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Servírka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Servírka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Servírka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Servírka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

728x1600
582x1280
364x800
227x500
72x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 450 984 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Servírka je v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stalin ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mars zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz psů ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, klipart, free, ke stáhnutí, Servírka, Servírka, zdarma, download, grafika, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, Ženy

Doporučené použití klipartu: web, openOffice, fotokniha, časopis, avatar, články, webové stránky, památník, kalendář, textové dokumenty, plakát, škola, office, Instagram, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Slunečno ke stáhnutí, klipart Durian zdarma nebo ilustrace Vývrtka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?