Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Secesní plakát, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Secesní plakát zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Secesní plakát. Obrázek Secesní plakát je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Secesní plakát v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Secesní plakát zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Secesní plakát ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1132x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 063 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Charles McGinnis / FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Secesní plakát je v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená paprika ke stažení Podívejte se i na obrázek Domina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lamborghini Gallardo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Secesní plakát, free, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, cliparts, Secesní plakát, ilustrace, Ženy, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, časopis, seminární práce, inkscape, webové stránky, pozvánky, profil, škola, dokumenty, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Kašna ke stažení, klipart Rumba koule ke stáhnutí nebo ilustrace Palačinka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.