Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Secesní plakát, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Secesní plakát zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Secesní plakát. Obrázek Secesní plakát je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Secesní plakát v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Secesní plakát zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Secesní plakát ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1132x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 063 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Charles McGinnis / FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Secesní plakát je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Nizozemí zdarma Podívejte se i na obrázek Gepard ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, grafika, Ženy, download, zdarma, cliparts, Secesní plakát, ilustrace, Secesní plakát, ke stažení, free, kliparty, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, pozvánky, corelDraw, Pinterest, textové dokumenty, blog, referáty, Facebook, články, Twitter, inkscape, office, dokument, prezentace, plakát

Mezi hezké kresby patří i obrázek Růže zdarma, klipart Halloween ke stažení nebo ilustrace Ovocný salát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.