Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Secesní plakát, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Secesní plakát zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Secesní plakát. Obrázek Secesní plakát je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Secesní plakát v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Secesní plakát zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Secesní plakát ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1132x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 063 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Charles McGinnis / FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Secesní plakát se nachází v sekci Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Palec dolů ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pagoda zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluma ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Secesní plakát, cliparts, obrázek, kliparty, ke stažení, Secesní plakát, zdarma, Ženy, klipart, download, vektor, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, PowerPoint, časopis, dokument, blog, plakát, Pinterest, prezentace, openOffice, Twitter, word, dokumenty, web, kalendář, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Znak býk ke stáhnutí, obrázek Mapa Kosova zdarma nebo klipart Stetoskop ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.