Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pravěká bojovnice, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pravěká bojovnice zdarma ke stažení

Pravěká bojovnice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Pravěká bojovnice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravěká bojovnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Pravěká bojovnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

608x1600
486x1280
304x800
190x500
60x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 208 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: runamuck

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pravěká bojovnice se nachází v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční přání ke stažení Podívejte se i na klipart Santa v komíně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Sněhové vločky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Ženy, download, free, klipart, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, kliparty, Pravěká bojovnice, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, blog, inkscape, časopis, textové dokumenty, avatar, PowerPoint, fotokniha, webové stránky, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Talíř s příborem ke stažení, ilustrace Vánoční stromeček ke stáhnutí nebo vektor Radiové vlny zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.