Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Policistka, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policistka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Policistka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Policistka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Policistka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Policistka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

549x1600
439x1280
800x2331
171x500
54x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 880 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Policistka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santa se sobem ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Rovníková Guinea zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ústřičník velký ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Policistka, vektor, download, klipart, cliparts, Ženy, free, vektorový obrázek, kliparty, Policistka, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, office, Pinterest, webové stránky, kalendář, corelDraw, dokument, inkscape, fotokniha, Twitter, prezentace, Facebook, avatar, památník, profil

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zdravotní sestřička ke stáhnutí, klipart Dětský vláček zdarma nebo ilustrace Píšťalka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek