Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pacientka, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pacientka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Pacientka. Obrázek Pacientka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pacientka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pacientka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 114 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pacientka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dětská autosedačka zdarma Podívejte se i na ilustrace Valentýnská srdíčka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vladimir Putin ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ilustrace, ke stažení, vektor, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, free, Ženy, ilustrační obrázek, Pacientka, grafika, Pacientka

Doporučené použití klipartu: word, škola, fotokniha, profilovka, články, Instagram, web, blog, Twitter, corelDraw, office, openOffice, památník, dokumenty, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Edward Snowden zdarma, vektor Autobaterie ke stažení nebo obrázek Zákaz drog ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.