Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Naštvaná žena, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Naštvaná žena zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Naštvaná žena. Pakliže si chcete obrázek Naštvaná žena stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Naštvaná žena? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Naštvaná žena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Naštvaná žena ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1196x1600
957x1280
800x1070
373x500
119x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 415 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: lumen_design

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Naštvaná žena je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růže ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zelenina zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Veka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, klipart, cliparts, obrázek, ke stažení, download, Naštvaná žena, Ženy, zdarma, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, Pinterest, word, fotokniha, články, prezentace, openOffice, web, dokument, blog, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Panda ke stáhnutí, klipart Elektrická kytara zdarma nebo ilustrace Hladový smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.