Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Melíry, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Melíry zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Melíry. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Melíry ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Melíry zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Melíry ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
975x1280
609x800
381x500
121x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 264 816 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Melíry se nachází v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Happy New Year ke stažení Podívejte se i na vektor Bluma ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dwight Eisenhower zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, Ženy, Melíry, download, kliparty, grafika, Melíry

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profilovka, dokumenty, pozvánky, web, openOffice, webové stránky, blog, Pinterest, office, profil, prezentace, dokument, Facebook, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Slon ke stažení, obrázek Páv ke stáhnutí nebo klipart Ozdoba se stromky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.