Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Maminka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Maminka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Maminka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Maminka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1449
1280x1159
800x725
500x453
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 857 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Maminka patří do sekce Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Iglů zdarma Podívejte se i na klipart Žehlička ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, Ženy, vektor, Maminka, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, download, ke stažení, free, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, referáty, časopis, Facebook, corelDraw, kalendář, blog, word, office, profil, inkscape, Instagram, dokumenty, web

Mezi hezké kresby patří i klipart Togo zdarma, ilustrace Gejša ke stažení nebo vektor Sada smajlíků ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.