Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Maminka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Maminka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Maminka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maminka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Maminka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1449
1280x1159
800x725
500x453
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 857 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Maminka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek VW Scirocco zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Znamení býk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, vektor, Maminka, grafika, obrázek, cliparts, zdarma, download, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Maminka, free

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, fotokniha, Instagram, word, dokument, škola, corelDraw, plakát, referáty, openOffice, prezentace, office, inkscape, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Telefon ke stáhnutí, klipart Lžička zdarma nebo ilustrace Jmenovka na dárky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.