Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Malá tanečnice, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malá tanečnice zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Malá tanečnice. Kreslená ilustrace Malá tanečnice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malá tanečnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malá tanečnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 82 594 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paulliu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Malá tanečnice je v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rudý kříž ke stažení Podívejte se i na obrázek Zdravotní sestřička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor VW Scirocco zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, obrázek, Malá tanečnice, ke stáhnutí, Malá tanečnice, kliparty, download, klipart, Ženy, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, profilovka, corelDraw, profil, referáty, web, openOffice, plakát, webové stránky, dokument, časopis, kalendář, word, inkscape, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Láhev vína ke stažení, klipart Zlatá mašle ke stáhnutí nebo ilustrace Chlápek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.