Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Malá tanečnice, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malá tanečnice zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Malá tanečnice. Kreslená ilustrace Malá tanečnice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malá tanečnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Malá tanečnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 594 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: paulliu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Malá tanečnice patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma Podívejte se i na klipart Mrkev ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Žluté fazole ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, download, Ženy, free, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, Malá tanečnice, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, textové dokumenty, články, word, škola, památník, referáty, dokument, web, blog, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mapa Německa zdarma, ilustrace Spící čtenářka ke stažení nebo vektor Servírka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.