Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Královna, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Královna zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Královna. Vektorová ilustrace Královna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Královna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Královna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

957x1600
766x1280
479x800
299x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 998 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: seanujones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Královna je v sekci Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zvuk ke stažení Podívejte se i na ilustrace Ježura ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vlašský ořech zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, obrázek, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Královna, zdarma, klipart, cliparts, kliparty, free, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, openOffice, památník, PowerPoint, časopis, corelDraw, profil, pozvánky, webové stránky, plakát, Twitter, office, fotokniha, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Zákaz prostituce ke stažení, vektor Třešně ke stáhnutí nebo obrázek Video projektor zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.