Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Korzet, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Korzet zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Korzet. Vektorová ilustrace Korzet je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Korzet? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Korzet zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Korzet ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

775x1600
619x1280
387x800
242x500
77x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 181 071 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Korzet se nachází v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jabko ke stažení Podívejte se i na klipart Guatemala ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zaoceánský parník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Korzet, vektor, klipart, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, download, Ženy, free, grafika, Korzet

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, dokumenty, články, corelDraw, textové dokumenty, památník, fotokniha, prezentace, škola, web, Twitter, pozvánky, webové stránky, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Pánské toalety ke stažení, ilustrace Ženich a nevěsta ke stáhnutí nebo vektor Koktejl zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.