Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Karatistka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karatistka zdarma ke stažení

Karatistka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karatistka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Karatistka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1011x1600
808x1280
505x800
316x500
101x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 145 156 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve Lambert / PackardJennings

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Karatistka se nachází v sekci Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Souboj dobra a zla ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mandelík hajní zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mitsubishi ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, vektor, vektorový obrázek, free, grafika, ke stažení, Karatistka, Karatistka, zdarma, cliparts, Ženy, download, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, Pinterest, corelDraw, profil, avatar, PowerPoint, referáty, články, web, plakát, Twitter, blog, časopis, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zvonečky ke stáhnutí, ilustrace Biologické riziko zdarma nebo vektor Charles Darwin ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.