Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Karatistka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karatistka zdarma ke stažení

Karatistka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karatistka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karatistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Karatistka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1011x1600
808x1280
505x800
316x500
101x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 145 156 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve Lambert / PackardJennings

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Karatistka je v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Policajt zdarma Podívejte se i na ilustrace Správně ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Snubní prsteny ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, Ženy, download, free, ilustrace, Karatistka, Karatistka, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, office, profil, Facebook, PowerPoint, inkscape, avatar, seminární práce, profilovka, textové dokumenty, kalendář, blog, časopis, škola, plakát

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Levhart zdarma, vektor Koala ke stažení nebo obrázek Zlatý dárek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.