Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Inline bruslařka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Inline bruslařka. Vektorová ilustrace Inline bruslařka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Inline bruslařka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Inline bruslařka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 362 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Inline bruslařka je v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růže ke stažení Podívejte se i na obrázek Sexy černoška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Rychlovarná konvice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, Inline bruslařka, kliparty, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, Inline bruslařka, free, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, Facebook, dokumenty, Pinterest, plakát, blog, word, webové stránky, PowerPoint, corelDraw, web, kalendář, články, avatar, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pozor vlak ke stažení, klipart Chřest ke stáhnutí nebo ilustrace Sekáček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.