Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Holčička, Ženy nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holčička zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Holčička. Pakliže si chcete obrázek Holčička stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Holčička? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holčička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Holčička ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

728x1600
582x1280
364x800
227x500
73x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 688 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Holčička se nachází v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Inline bruslařka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Slunečnicové pole zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Irák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Holčička, download, ke stažení, obrázek, Holčička, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, vektor, zdarma, klipart, Ženy, free, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, inkscape, Pinterest, blog, web, časopis, openOffice, plakát, pozvánky, dokument, prezentace, referáty, PowerPoint, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Dámské toalety ke stáhnutí, obrázek Stehlík zdarma nebo klipart Nikita Chruščov ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.