Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Girl, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Girl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Girl. Kreslená ilustrace Girl je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Girl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Girl ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1519x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 242 609 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Girl se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pytlík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Domeček zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Piáno ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Girl, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, Ženy, grafika, kliparty, klipart, cliparts, download, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, seminární práce, Pinterest, plakát, dokumenty, corelDraw, textové dokumenty, web, dokument, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Rychlovarná konvice ke stáhnutí, obrázek Talíř s příborem zdarma nebo klipart Věnec ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.