Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Girl, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Girl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Girl. Kreslená ilustrace Girl je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Girl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Girl ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1519x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 242 609 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Girl je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nevěsta ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Porcování hovězího zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jmenovka na dárky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, zdarma, Ženy, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, free, grafika, ke stažení, download, ilustrace, Girl, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, word, office, Facebook, časopis, Twitter, profil, blog, webové stránky, prezentace, corelDraw, Pinterest, avatar, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pistácie ke stáhnutí, klipart Airbus zdarma nebo ilustrace Vánoční dárek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.