Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Girl, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Girl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Girl. Kreslená ilustrace Girl je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Girl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Girl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1519x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 242 609 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Girl patří do sekce Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Suši zdarma Podívejte se i na klipart Adolf Hitler ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mango ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Girl, download, Ženy, klipart, free, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, plakát, inkscape, památník, Facebook, fotokniha, avatar, profilovka, profil, Twitter, PowerPoint, Pinterest, textové dokumenty, openOffice

Mezi hezké kresby patří i klipart Jim Morrison zdarma, ilustrace Parašutista ke stažení nebo vektor Volské oko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.