Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Girl, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Girl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Girl. Kreslená ilustrace Girl je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Girl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Girl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1519x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 242 609 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Girl je v sekci Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžová ozdoba ke stažení Podívejte se i na ilustrace Eiffelovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart VW Scirocco zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Girl, free, Girl, ilustrace, klipart, grafika, ke stáhnutí, download, zdarma, cliparts, Ženy, vektor, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, kalendář, textové dokumenty, avatar, dokument, Instagram, Twitter, plakát, profilovka, škola, fotokniha, referáty, webové stránky, články, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Stařenka ke stažení, vektor Tur ke stáhnutí nebo obrázek Den matek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.