Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Geometrické linie v portrétu, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Geometrické linie v portrétu zdarma ke stažení

Geometrické linie v portrétu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Geometrické linie v portrétu je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Geometrické linie v portrétu? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Geometrické linie v portrétu zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Geometrické linie v portrétu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1135x1600
907x1280
567x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 240 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Geometrické linie v portrétu je v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pravěká bojovnice ke stažení Podívejte se i na obrázek Starý sporťák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Elektrická kytara zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, kliparty, vektor, download, obrázek, Geometrické linie v portrétu, ilustrace, free, ke stažení, cliparts, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, word, seminární práce, corelDraw, inkscape, openOffice, Pinterest, plakát, profilovka, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Lékařka ke stažení, klipart Charlie Chaplin ke stáhnutí nebo ilustrace Smutný smajlík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.