Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gejša hudebnice, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gejša hudebnice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Gejša hudebnice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Gejša hudebnice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša hudebnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gejša hudebnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1398x1600
1118x1280
698x800
437x500
139x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 726 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gejša hudebnice patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černá ozdoba zdarma Podívejte se i na vektor Světová mapa ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Kanady ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gejša hudebnice, ke stažení, obrázek, Ženy, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, free, vektorový obrázek, Gejša hudebnice, zdarma, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, web, openOffice, Facebook, fotokniha, články, word, pozvánky, časopis, referáty, profilovka, škola, avatar, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Mop zdarma, obrázek Žampiony ke stažení nebo klipart Květák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.