Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gejša hudebnice, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gejša hudebnice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Gejša hudebnice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Gejša hudebnice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša hudebnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Gejša hudebnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1398x1600
1118x1280
698x800
437x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 726 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gejša hudebnice patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční medvídek zdarma Podívejte se i na klipart Upload ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Atom ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gejša hudebnice, Ženy, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, vektorový obrázek, download, vektor, free, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, prezentace, fotokniha, pozvánky, blog, word, textové dokumenty, seminární práce, referáty, články

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kostýmy zdarma, ilustrace Kompas ke stažení nebo vektor Třešeň ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.