Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gejša, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gejša zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Gejša. Klipart Gejša je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Gejša ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1398x1600
1118x1280
800x916
437x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 726 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gejša se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Polibek ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kukuřice zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zvonek ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, kliparty, download, obrázek, Gejša, vektorový obrázek, Gejša, ke stažení, grafika, free, ke stáhnutí, Ženy

Doporučené použití klipartu: prezentace, profilovka, word, inkscape, časopis, openOffice, Twitter, dokument, seminární práce, škola, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Syrena 105 ke stáhnutí, ilustrace Sušenka zdarma nebo vektor Cesmína ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?