Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gejša, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gejša zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Gejša. Klipart Gejša je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Gejša ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

533x1600
427x1280
267x800
167x500
53x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 459 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gejša se nachází v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Islandu ke stažení Podívejte se i na klipart Zlatá mašle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lžička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Ženy, Gejša, Gejša, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, Facebook, Instagram, dokumenty, plakát, kalendář, profilovka, Twitter, textové dokumenty, škola, referáty, časopis, webové stránky, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zlatá ozdoba ke stažení, ilustrace Ananas ke stáhnutí nebo vektor Vlajka Súdánu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?