Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gejša, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gejša zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Gejša. Klipart Gejša je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gejša ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

533x1600
427x1280
267x800
167x500
53x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 459 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gejša je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hudební CD ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Skřítek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Znamení býk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, ilustrace, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, vektor, ke stažení, download, Gejša, Gejša, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, blog, články, Pinterest, profil, avatar, profilovka, fotokniha, seminární práce, openOffice, Twitter, pozvánky, Instagram, referáty, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace 2019 ke stáhnutí, vektor Menora zdarma nebo obrázek Dioxin ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?