Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Femme fatale, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Femme fatale zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Femme fatale. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Femme fatale nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Femme fatale ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1068x1280
667x800
417x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 960 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Raz Petr / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Femme fatale je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Miminko zdarma Podívejte se i na obrázek Vzducholoď ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Parašutista ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, download, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, Femme fatale, cliparts, Femme fatale, kliparty, Ženy, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, web, články, blog, památník, fotokniha, škola, Pinterest, inkscape, seminární práce, referáty, PowerPoint, profil, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Loutna zdarma, klipart Čáp ke stažení nebo ilustrace Spící čtenářka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.