Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Femme fatale, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Femme fatale zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Femme fatale. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Femme fatale nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Femme fatale ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1068x1280
667x800
417x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 960 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Raz Petr / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Femme fatale se nachází v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gándhí ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bicí nástroje zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Věnec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, klipart, ke stažení, Ženy, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, Femme fatale, free, ilustrace, Femme fatale, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, fotokniha, web, Facebook, články, seminární práce, pozvánky, office, dokument, škola, prezentace, profil, textové dokumenty, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Znamení lev ke stáhnutí, obrázek Růžové brýle zdarma nebo klipart Navigace ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.