Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Femme fatale, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Femme fatale zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Femme fatale. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Femme fatale nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Femme fatale ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1068x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 960 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Raz Petr / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Femme fatale je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Frakční baňka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vajíčka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Brokolice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, vektorový obrázek, free, ilustrace, Femme fatale, ke stažení, grafika, Ženy, cliparts, klipart, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, dokument, památník, corelDraw, profil, avatar, Twitter, profilovka, textové dokumenty, kalendář, škola

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zlomené srdce ke stáhnutí, vektor Sexy černoška zdarma nebo obrázek Babička ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.