Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Eva u stromu poznání, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eva u stromu poznání zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Eva u stromu poznání. Kreslená ilustrace Eva u stromu poznání je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Eva u stromu poznání v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eva u stromu poznání zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Eva u stromu poznání ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

874x1600
698x1280
436x800
272x500
87x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 239 625 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Louis Rhead / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Eva u stromu poznání je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor HTML zdarma Podívejte se i na ilustrace Atomová elektrárna ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jižní Súdán ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Eva u stromu poznání, cliparts, grafika, Ženy, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, zdarma, ke stažení, klipart, Eva u stromu poznání

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, dokument, kalendář, prezentace, PowerPoint, dokumenty, články, referáty, Facebook, webové stránky, seminární práce, Twitter, avatar, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zelená kytka zdarma, vektor Konev ke stažení nebo obrázek Gejša ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.