Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elfka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elfka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Elfka. Klipart Elfka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elfka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1018
800x636
500x398
160x127

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 246 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: juanmontoya

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Elfka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lednička zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Islandu ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Email ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Elfka, grafika, free, download, ilustrace, ke stáhnutí, Ženy, kliparty, zdarma, vektor, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Instagram, profil, dokument, škola, web, prezentace, Twitter, plakát, články, referáty, seminární práce, avatar, inkscape, profilovka

Mezi hezké kresby patří i ilustrace WiFi zdarma, vektor Hrách ke stažení nebo obrázek Borůvka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.