Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elfka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elfka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Elfka. Klipart Elfka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elfka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Elfka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1273
1280x1018
800x636
500x398
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 246 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: juanmontoya

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Elfka se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace I love you ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Agentka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Rybí kost ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, free, cliparts, Ženy, ilustrace, klipart, download, grafika, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, Elfka

Doporučené použití klipartu: dokumenty, časopis, web, profil, blog, Instagram, avatar, prezentace, Facebook, profilovka, památník, fotokniha, inkscape, škola, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zátiší s květinou ke stáhnutí, ilustrace Martini zdarma nebo vektor Šnek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.