Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Důchodkyně milují PC, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Důchodkyně milují PC. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Důchodkyně milují PC v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Důchodkyně milují PC ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
662x800
414x500
132x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 491 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Důchodkyně milují PC je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Škraboška zdarma Podívejte se i na obrázek Kříž ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pohlednice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Důchodkyně milují PC, zdarma, ilustrace, klipart, download, grafika, vektor, obrázek, free, Ženy, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, Důchodkyně milují PC, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakát, Pinterest, office, PowerPoint, profilovka, Twitter, fotokniha, blog, inkscape, referáty, corelDraw, dokumenty, openOffice, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mapa Thajska zdarma, klipart Mapa Jižní Ameriky ke stažení nebo ilustrace Kristus na kříži ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.