Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Důchodkyně milují PC, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Důchodkyně milují PC. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Důchodkyně milují PC v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Důchodkyně milují PC ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
662x800
414x500
132x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 491 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Důchodkyně milují PC je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zákaz mluvení ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zajíc zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Symbol míru ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Ženy, ilustrace, zdarma, download, cliparts, free, klipart, kliparty, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Důchodkyně milují PC

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, profilovka, office, inkscape, články, prezentace, dokument, škola, dokumenty, seminární práce, avatar, Instagram, fotokniha, word

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Kolibřík ke stáhnutí, vektor Corvette zdarma nebo obrázek Veselé Vánoce ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.