Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Domina, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Domina zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Domina. Pakliže si chcete obrázek Domina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domina zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Domina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1073x1600
858x1280
536x800
335x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 218 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dr. Wessmann / liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Domina je v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znamení ryby ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Modré vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Longan ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Domina, klipart, cliparts, ilustrace, free, zdarma, vektorový obrázek, download, vektor, Ženy, kliparty, ilustrační obrázek, Domina, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, textové dokumenty, Instagram, fotokniha, prezentace, PowerPoint, dokument, profilovka, avatar, památník, office, Pinterest, profil, Twitter, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vědec ke stáhnutí, vektor Kamna zdarma nebo obrázek Dovolená ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.