Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Domina, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Domina zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Domina. Pakliže si chcete obrázek Domina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domina zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Domina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1073x1600
858x1280
536x800
335x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 218 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Dr. Wessmann / liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Domina je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elfka zdarma Podívejte se i na ilustrace Škraboška ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa USA ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, obrázek, kliparty, grafika, ke stáhnutí, Domina, klipart, Domina, ke stažení, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, články, památník, profilovka, prezentace, textové dokumenty, openOffice, word, dokument, referáty, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Rádio zdarma, vektor Paprika ke stažení nebo obrázek Autobus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.