Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Domina, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Domina zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Domina. Pakliže si chcete obrázek Domina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domina zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Domina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1073x1600
858x1280
536x800
335x500
107x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 218 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dr. Wessmann / liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Domina se nachází v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kadeřávek ke stažení Podívejte se i na klipart Zákaz natáčení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, kliparty, free, klipart, Domina, ke stáhnutí, grafika, Domina, zdarma, Ženy, vektor, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, články, PowerPoint, dokument, textové dokumenty, inkscape, Instagram, word, avatar, fotokniha, plakát, Twitter, webové stránky, referáty, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Slíva ke stažení, ilustrace John Fitzgerald Kennedy ke stáhnutí nebo vektor Femme fatale zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.