Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Doktorka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Doktorka zdarma ke stažení

Doktorka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Doktorka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Doktorka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 897 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Doktorka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Náhrobní kámen ke stažení Podívejte se i na vektor Pták kiwi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zaoceánský parník zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, Ženy, Doktorka, free, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, Doktorka, grafika, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, office, články, blog, Twitter, památník, pozvánky, škola, časopis, Pinterest, dokument, fotokniha, Instagram, web

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Bill Clinton ke stažení, obrázek Znamení lev ke stáhnutí nebo klipart Radioaktivita zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.