Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Doktorka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Doktorka zdarma ke stažení

Doktorka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Doktorka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Doktorka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 897 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Doktorka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dortíček ke stažení Podívejte se i na klipart Xylofon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Halloween známka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, obrázek, zdarma, Doktorka, Doktorka, kliparty, vektor, grafika, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: časopis, profilovka, web, openOffice, office, PowerPoint, dokumenty, plakát, kalendář, word, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Pomeranč ke stažení, ilustrace Tramvaj piktogram ke stáhnutí nebo vektor Červené Lamborghini zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.