Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dívka zdarma ke stažení

Dívka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dívka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dívka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dívka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 049 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dívka patří do sekce Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelený brouk zdarma Podívejte se i na vektor Stonožka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, obrázek, Dívka, download, free, vektor, ke stažení, Dívka, Ženy, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, openOffice, časopis, kalendář, inkscape, avatar, corelDraw, dokumenty, Instagram, Twitter, web, plakát, dokument, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Prase zdarma, obrázek Ředkve ke stažení nebo klipart Inline bruslařka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.