Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dívka zdarma ke stažení

Dívka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dívka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dívka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dívka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 049 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dívka je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brokolice ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hoblík zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz NATO ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, vektor, Dívka, obrázek, Dívka, Ženy, download, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, fotokniha, památník, office, profil, pozvánky, avatar, seminární práce, corelDraw, dokument, textové dokumenty, PowerPoint, plakát, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Dětská lokomotiva ke stáhnutí, vektor Bagr zdarma nebo obrázek Hard disk ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.