Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma z historického módního magazínu, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dáma z historického módního magazínu. Pakliže si chcete obrázek Dáma z historického módního magazínu stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dáma z historického módního magazínu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dáma z historického módního magazínu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1090x1600
872x1280
545x800
340x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 924 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dáma z historického módního magazínu patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kuřátko zdarma Podívejte se i na vektor Těhulka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Make up ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Dáma z historického módního magazínu, vektorový obrázek, free, Ženy, download, kliparty, ke stažení, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, corelDraw, kalendář, Twitter, dokumenty, PowerPoint, škola, profil, avatar, Facebook, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vlajka Vánočního ostrova zdarma, obrázek Raketa ke stažení nebo klipart Dýně frajer ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.