Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma z historického módního magazínu, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dáma z historického módního magazínu. Pakliže si chcete obrázek Dáma z historického módního magazínu stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dáma z historického módního magazínu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dáma z historického módního magazínu ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1090x1600
872x1280
545x800
340x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 924 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dáma z historického módního magazínu se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrá ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Labyrint zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace William Shakespeare ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Ženy, free, Dáma z historického módního magazínu, ke stáhnutí, ilustrace, Dáma z historického módního magazínu, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, download, zdarma, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, blog, články, PowerPoint, corelDraw, Twitter, časopis, Facebook, dokumenty, avatar, kalendář, textové dokumenty, webové stránky, profilovka, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Salvador ke stáhnutí, obrázek Šnorchl zdarma nebo klipart Jmenovka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.