Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma z historického módního magazínu, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dáma z historického módního magazínu. Pakliže si chcete obrázek Dáma z historického módního magazínu stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dáma z historického módního magazínu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dáma z historického módního magazínu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1090x1600
872x1280
545x800
340x500
108x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 924 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dáma z historického módního magazínu je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Peru zdarma Podívejte se i na obrázek Naštvaná žena ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz dětí ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, Dáma z historického módního magazínu, ke stáhnutí, obrázek, Ženy, zdarma, free, download, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, Dáma z historického módního magazínu, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, škola, referáty, dokument, word, Pinterest, kalendář, webové stránky, PowerPoint, openOffice, seminární práce, dokumenty, Facebook, textové dokumenty, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Rodina zdarma, klipart Anakonda ke stažení nebo ilustrace Mapa Bruneje ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.