Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma s účesem z 30. let, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dáma s účesem z 30. let. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dáma s účesem z 30. let nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Dáma s účesem z 30. let ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1126x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 215 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dáma s účesem z 30. let patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jarní květina zdarma Podívejte se i na klipart Didgeridoo ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Email ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, Dáma s účesem z 30. let, kliparty, obrázek, Dáma s účesem z 30. let, vektor, klipart, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, památník, referáty, textové dokumenty, web, plakát, word, openOffice, časopis, kalendář, corelDraw, články, dokumenty, Twitter, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Mexiko zdarma, ilustrace Stan ke stažení nebo vektor Znak panna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.