Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma s účesem z 30. let, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dáma s účesem z 30. let. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dáma s účesem z 30. let nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dáma s účesem z 30. let ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1126x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 131 215 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dáma s účesem z 30. let se nachází v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hrách ke stažení Podívejte se i na vektor Sexy žena ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Ježek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, cliparts, Dáma s účesem z 30. let, ilustrační obrázek, download, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, Dáma s účesem z 30. let, Ženy, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, avatar, prezentace, kalendář, škola, články, pozvánky, Pinterest, inkscape, PowerPoint, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Avocado ke stažení, obrázek Pařáty smrtky ke stáhnutí nebo klipart Talíř s příborem zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.