Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma s účesem z 30. let, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dáma s účesem z 30. let. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dáma s účesem z 30. let nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dáma s účesem z 30. let ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1126x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 215 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dáma s účesem z 30. let je v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Foukací harmonika ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Husa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Rybí kost ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dáma s účesem z 30. let, cliparts, download, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, Dáma s účesem z 30. let, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, free, Ženy

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, články, prezentace, Pinterest, inkscape, referáty, profilovka, webové stránky, openOffice, office, kalendář, fotokniha, pozvánky, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Žába ke stáhnutí, klipart Bill Clinton zdarma nebo ilustrace Ortodoxní katedrála ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.