Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtenářka, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenářka zdarma ke stažení

Čtenářka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Čtenářka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Čtenářka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čtenářka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1270x1600
1015x1280
800x1008
396x500
126x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 165 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čtenářka patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rajče zdarma Podívejte se i na vektor Holubice ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Didgeridoo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, download, free, kliparty, cliparts, ke stažení, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, Čtenářka, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: profilovka, Twitter, referáty, časopis, seminární práce, inkscape, avatar, blog, word, prezentace, web, Pinterest, Instagram, články, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Cvrček zdarma, obrázek Chameleon ke stažení nebo klipart Ohňostroj ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.