Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtenářka, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenářka zdarma ke stažení

Čtenářka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Čtenářka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Čtenářka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čtenářka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1270x1600
1015x1280
800x1008
396x500
126x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 165 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čtenářka je v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kůň ke stažení Podívejte se i na obrázek Žárovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Francie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, vektor, Čtenářka, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, download, Čtenářka, ilustrace, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: profil, prezentace, web, corelDraw, PowerPoint, textové dokumenty, kalendář, openOffice, články, office, pozvánky, škola, avatar, seminární práce, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Překvapení ke stažení, klipart Snubní prstýnky ke stáhnutí nebo ilustrace Stodola zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.