Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čtenářka, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čtenářka zdarma ke stažení

Čtenářka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Čtenářka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Čtenářka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtenářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čtenářka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1270x1600
1015x1280
800x1008
396x500
126x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 165 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čtenářka je v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Jižní Ameriky ke stažení Podívejte se i na obrázek Rozesmátá blondýna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Evropy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Čtenářka, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, grafika, klipart, vektor, zdarma, kliparty, Čtenářka, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, pozvánky, plakát, web, články, prezentace, webové stránky, památník, openOffice, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Hodina duchů ke stažení, klipart Mapa Bulharska ke stáhnutí nebo ilustrace Sexy eyes zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.