Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Číňanka, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňanka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Číňanka. Kreslená ilustrace Číňanka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Číňanka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1176x1600
941x1280
588x800
368x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 005 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Číňanka se nachází v sekci Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnská srdce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bulharsko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Znamení býk ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, Číňanka, vektorový obrázek, grafika, klipart, free, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, download, ke stažení, Ženy, Číňanka

Doporučené použití klipartu: office, openOffice, pozvánky, památník, Twitter, plakát, Instagram, PowerPoint, profil, referáty, fotokniha, avatar, corelDraw, profilovka, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vážka ke stáhnutí, obrázek Číňanka zdarma nebo klipart Tank ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.