Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Číňanka, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňanka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Číňanka. Kreslená ilustrace Číňanka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňanka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Číňanka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1176x1600
941x1280
588x800
368x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 005 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Číňanka je v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štětec ke stažení Podívejte se i na ilustrace Sob ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Lžička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Číňanka, Číňanka, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, grafika, download, cliparts, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, plakát, kalendář, web, Pinterest, PowerPoint, škola, dokumenty, pozvánky, blog, corelDraw, Instagram, časopis, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Kapitán ke stažení, vektor Adam a Eva ke stáhnutí nebo obrázek Airbus zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.