Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chůva, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chůva zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Chůva. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Chůva. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Chůva? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chůva zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Chůva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
384x1280
240x800
150x500
48x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 134 510 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Chůva se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Odšťavňovač ke stažení Podívejte se i na klipart Hospoda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jezdec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chůva, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, download, Ženy, zdarma, cliparts, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, dokumenty, blog, kalendář, Instagram, openOffice, PowerPoint, pozvánky, fotokniha, referáty, profilovka, profil, web, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Srdce ke stažení, ilustrace Tank ke stáhnutí nebo vektor Lesotho zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.