Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chůva, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chůva zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Chůva. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Chůva. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Chůva? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chůva zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Chůva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
384x1280
240x800
150x500
48x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 134 510 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Chůva se nachází v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ovce ke stažení Podívejte se i na klipart Chřest ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Secesní plakát zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, free, kliparty, grafika, klipart, Chůva, Chůva, obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, office, webové stránky, web, avatar, word, seminární práce, referáty, fotokniha, plakát, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mléko ke stažení, ilustrace Veverka ke stáhnutí nebo vektor Horské kolo zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.