Kliparty a Obrázky zdarma

Ilustrační obrázek klipart Čarodějnice s motivem Ženy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

ČarodějniceČarodějnice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Čarodějnice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Čarodějnice


Klipart Čarodějnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 176 893 Bajtů)

Autor ilustrace: John R. Neill / johnny_automatic


Vektorový obrázek Čarodějnice se nachází v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Servírka ke stažení Podívejte se i na klipart Beruška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Brazílie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, Čarodějnice, Čarodějnice, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokumenty, webové stránky, office, památník, časopis, články, word, web, seminární práce, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Sushi ke stažení, ilustrace Chřest ke stáhnutí nebo vektor Parní vlak zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.