Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čarodějnice, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnice zdarma ke stažení

Čarodějnice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Čarodějnice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Čarodějnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 176 893 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: John R. Neill / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čarodějnice se nachází v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Servírka ke stažení Podívejte se i na klipart Beruška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Brazílie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, Čarodějnice, Čarodějnice, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokumenty, webové stránky, office, památník, časopis, články, word, web, seminární práce, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Sushi ke stažení, ilustrace Chřest ke stáhnutí nebo vektor Parní vlak zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.