Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bruneta, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bruneta zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bruneta. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bruneta ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bruneta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bruneta zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bruneta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1528x1600
1222x1280
763x800
478x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 463 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bruneta je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Model atomu zdarma Podívejte se i na obrázek Anemometr ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční vajíčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Bruneta, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, grafika, Bruneta, cliparts, kliparty, Ženy

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, časopis, fotokniha, škola, Twitter, kalendář, dokumenty, pozvánky, profilovka, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zelená kytka zdarma, klipart Zelená paprika ke stažení nebo ilustrace Květák ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.