Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Britská policistka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Britská policistka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Britská policistka. Klipart Britská policistka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Britská policistka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
437x1280
273x800
170x500
54x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 626 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Britská policistka je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květák zdarma Podívejte se i na obrázek Mop ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Kanady ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Britská policistka, Ženy, ilustrace, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, free, grafika, Britská policistka, cliparts, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, kalendář, seminární práce, Facebook, profilovka, PowerPoint, word, office, profil, časopis, škola, avatar, referáty, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Gril zdarma, klipart Pohádková beruška ke stažení nebo ilustrace Hamburger ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.