Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Britská policistka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Britská policistka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Britská policistka. Klipart Britská policistka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Britská policistka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
437x1280
273x800
170x500
54x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 626 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Britská policistka se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žena za počítačem ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kapr zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Upír ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, Britská policistka, ilustrační obrázek, obrázek, free, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, download, cliparts, Britská policistka, Ženy

Doporučené použití klipartu: památník, blog, časopis, profil, corelDraw, kalendář, seminární práce, pozvánky, openOffice, dokument, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Veselá zelenina ke stáhnutí, ilustrace Mapa Afriky zdarma nebo vektor Dvojice na výletě ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.