Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Britská policistka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Britská policistka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Britská policistka. Klipart Britská policistka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Britská policistka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
437x1280
273x800
170x500
54x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 626 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Britská policistka se nachází v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čajová konvice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Omán zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sešívačka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, Britská policistka, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, Britská policistka, cliparts, klipart, ilustrace, kliparty, grafika, Ženy

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, profil, Pinterest, openOffice, dokumenty, PowerPoint, web, plakát, pozvánky, inkscape, webové stránky, seminární práce, Twitter, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mapa Chile ke stáhnutí, obrázek Leguán kubánský zdarma nebo klipart Pevnost ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.