Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Blondýna za volantem, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Blondýna za volantem. Klipart Blondýna za volantem je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blondýna za volantem ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 178 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Blondýna za volantem patří do sekce Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dharmačakra zdarma Podívejte se i na vektor Inline bruslařka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Latté macchiato ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, download, Ženy, free, zdarma, Blondýna za volantem, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, Blondýna za volantem

Doporučené použití klipartu: word, profil, referáty, Twitter, Pinterest, dokumenty, škola, profilovka, inkscape, Facebook, časopis, Instagram, avatar, office, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Pečený krocan zdarma, obrázek Edward Snowden ke stažení nebo klipart Znak vodnář ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)