Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Blondýna za volantem, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Blondýna za volantem. Klipart Blondýna za volantem je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna za volantem zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blondýna za volantem ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 178 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Blondýna za volantem je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tramvaj ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zlatý prstýnek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bluma ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, obrázek, Blondýna za volantem, Blondýna za volantem, cliparts, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, free, ilustrace, download, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, openOffice, kalendář, plakát, prezentace, office, web, Twitter, památník, škola, časopis, seminární práce, blog, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mikrofón ke stáhnutí, vektor Thomas Jefferson zdarma nebo obrázek Davidova hvězda ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)