Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Blondýna, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Blondýna. Vektorová ilustrace Blondýna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blondýna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 669 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: MaeBe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Blondýna je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa USA ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Policistka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kytka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, download, free, klipart, zdarma, Ženy, Blondýna, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Blondýna

Doporučené použití klipartu: openOffice, corelDraw, inkscape, avatar, fotokniha, textové dokumenty, office, Facebook, seminární práce, plakát, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Lokomotiva ke stáhnutí, vektor Jarní květina zdarma nebo obrázek Černá oliva ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.