Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Blondýna, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Blondýna. Vektorová ilustrace Blondýna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blondýna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 669 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: MaeBe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Blondýna je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bambus zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Bahrajnu ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Blondýna, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, cliparts, download, free, zdarma, Ženy, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, škola, corelDraw, Pinterest, profil, seminární práce, web, webové stránky, dokumenty, plakát, fotokniha, Twitter, dokument, pozvánky, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Sněžení zdarma, vektor Mapa Peru ke stažení nebo obrázek Domina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.