Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Blondýna, Ženy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blondýna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Blondýna. Vektorová ilustrace Blondýna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blondýna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Blondýna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 669 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: MaeBe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Blondýna se nachází v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hamburger ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Trumpeta zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Klíč ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, free, ilustrační obrázek, Blondýna, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, klipart, Blondýna, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, avatar, pozvánky, kalendář, články, blog, Twitter, webové stránky, web, referáty, fotokniha, památník, plakát, profilovka, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Hasicí přístroj ke stáhnutí, ilustrace Zákaz marihuany zdarma nebo vektor Emotikon ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.