Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baletka, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baletka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Baletka. Stahujte klipart Baletka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baletka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baletka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1518
1280x1214
800x759
500x474
160x152

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 809 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Baletka je v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční medvídek ke stažení Podívejte se i na obrázek Stromový dům ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bagr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, Ženy, vektor, cliparts, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, Baletka, Baletka

Doporučené použití klipartu: články, fotokniha, škola, Instagram, blog, inkscape, dokument, profilovka, word, webové stránky, Twitter, Facebook, časopis, textové dokumenty, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Evoluce ke stažení, klipart Akordeon ke stáhnutí nebo ilustrace Muffin zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.