Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Babka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Babka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Babka ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Babka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
385x1280
240x800
150x500
48x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 107 310 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Babka je v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Floridy ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Stará rachejtle zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Růžová růže ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, vektorový obrázek, klipart, obrázek, grafika, Babka, Babka, ke stažení, ilustrační obrázek, free, zdarma, cliparts, Ženy, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokumenty, dokument, word, Instagram, škola, články, profil, fotokniha, openOffice, PowerPoint, referáty, kalendář, plakát, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Pták kiwi ke stáhnutí, vektor Bicí nástroje zdarma nebo obrázek Země ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.