Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Babka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Babka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Babka ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Babka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

481x1600
385x1280
240x800
150x500
48x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 107 310 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Babka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční výzdoba ke stažení Podívejte se i na klipart Chanukový svícen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek DVD mechanika zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, Babka, ke stažení, ilustrace, obrázek, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, klipart, download, Ženy, ke stáhnutí, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, Twitter, Instagram, avatar, dokument, word, blog, plakát, web, profilovka, openOffice, prezentace, referáty, textové dokumenty, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Puzzle ke stažení, ilustrace Dort ke stáhnutí nebo vektor Dětský vláček zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.