Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Babizna, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babizna zdarma ke stažení

Babizna je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Babizna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Babizna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 594 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Babizna je v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Portugalsko ke stažení Podívejte se i na obrázek Citroen 2CV ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Malpa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, download, Babizna, ke stažení, klipart, grafika, zdarma, obrázek, free, ilustrační obrázek, cliparts, Ženy, Babizna

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, profil, škola, blog, dokumenty, Instagram, corelDraw, inkscape, kalendář, web, Pinterest, fotokniha, referáty, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Lebka 3D ke stažení, klipart Trombón ke stáhnutí nebo ilustrace Plachetnice při západu slunce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.