Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Babizna, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babizna zdarma ke stažení

Babizna je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Babizna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babizna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babizna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 594 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Babizna patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční strom zdarma Podívejte se i na vektor Fidel Castro ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mraveneček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, Babizna, kliparty, Ženy, free, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, Babizna

Doporučené použití klipartu: články, corelDraw, PowerPoint, fotokniha, seminární práce, časopis, památník, office, profil, dokumenty, textové dokumenty, pozvánky, referáty, profilovka, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Spící smajlík zdarma, obrázek Odšťavňovač ke stažení nebo klipart Jaderná elektrárna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.